Arkadiusz 
Dziki-Sereda

Arkadiusz Dziki-Sereda

Pasjonat wspinaczki z doświadczeniem trenerskim

Miłością do wspinania zapałałem w 2007 r. Od tego czasu jestem aktywnym zawodnikiem oraz wspinaczem skałkowym. Swoje doświadczenie zdobywałem na zawodach rangi ogólnopolskiej oraz w wielu rejonach skalnych na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. 

Od ponad 6 lat przekazuję swoją wiedzę prowadząc treningi i sekcje wspinaczkowe oraz pracując jako routesetter. 

Misja

Gdy zaczynałem przygodę ze wspinaczką dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz kadry szkoleniowej był bardzo ograniczony. Dzisiaj samemu będąc trenerem – przekazuję swoim podopiecznym doświadczenie, które metodą prób i błędów zdobywałem latami.

Największą satysfakcję daje mi świadomość, że pod moją opieką kolejne osoby osiągają życiowe rezultaty oraz zakochują się w tym samym sporcie, z którym ja związałem życie.

Wartości

Doświadczenie

Fot. Benga benga

Opinie podopiecznych

Po latach wspinania doszedłem do momentu, w którym przestałem zauważać dalszy progres.

Mimo regularnych treningów, wyjazdów i wylanego potu nie było efektów. No i tu pojawił się Arek.

Kilka lat temu wziął mnie pod swoje skrzydła i okazało się, że można lepiej trenować i osiągać dalsze sukcesy. W tym czasie przeskoczyłem z 8a na 8b.

Arek układa rozpiski treningów indywidualnie pod moje potrzeby, jesteśmy w stałym kontakcie i przede wszystkim widać efekty naszej pracy!
Patryk Rieter
Wspinam się już ponad 23 lata, z czego z Arkiem trenuję od 5 lat.

Wcześniej zawsze trenowałem sam i był to jeden wielki cykl kontuzji i frustracji, nie mogłem przekroczyć poziomu 8a.

Odkąd zacząłem trenować u Arka mam ciągły progres, przez 5 lat zrobiłem wiele 8a, trzy 8a+ i jedno 8b. Obecnie nie wyobrażam sobie, żebym trenował sam.

Dla mnie jest to oszczędność czasu i dbanie o swoje zdrowie. Arek jest bardzo profesjonalnym trenerem wspinaczkowym, który wykorzystuje w swojej pracy najnowsze trendy treningowe.

W czasie cyku treningowego jest ze mną w ciągłym kontakcie. Taka opieka daje duże poczucie bezpieczeństwa oraz motywacji, a to jest nieocenione w starciu z najtrudniejszymi skalnymi projektami.
Wiktor Maniecki
Jakiś czasem temu wymyśliłam sobie, że zrobię pewną drogę. Wiedziałam, że jeśli mi się uda, będzie to najtrudniejsza droga w moim dorobku - wycenowo, fizycznie, mentalnie.

Arek takie wyzwania lubi najbardziej.

Jego wsparcie i zaangażowanie czułam od pierwszego treningu do momentu wpięcia liny w łańcuch.
Monika "Ryba" Młodecka
Współpracę z Arkiem zacząłem prawię trzy lata temu.

Indywidualny plan treningowy i profesjonalne podejście pozwoliły na szybki i bezkontuzyjny progres.

Dzięki ciągłej współpracy udało mi się zrobić moje pierwsze 7c+. Gdy postanowiłem skupić się bardziej na bulderowaniu, w ciągu roku pomógł mi przejść z poziomu 7A na 7C.
Piotr Łuczyński
Piotr Łuczyński
Z ogromną przyjemnością polecam usługi Arka - w szczególności ofertę indywidualnych planów treningowych, z których sam korzystałem.

Już w czasie pierwszych miesięcy współpracy, dzięki indywidualnemu podejściu i odpowiedniemu doborowi bodźców treningowych, udało mi się wejść na poziom boulderów o trudności 8A.

Wcześniej, samodzielnie odpowiadając za swoje przygotowanie, nie byłem w stanie tego osiągnąć.

Duża wiedza Arka w połączeniu z nie mniejszym doświadczeniem, w moim przypadku dały doskonałe rezultaty.
Marcin Żwir
Marcin Żwir
Od Dzikiego nauczyłem się, jak trenować pod realizację celów sportowych. Najpierw na sekcji boulderowej, a następnie indywidualnie.

Jednostki treningowe były wymagające, ale bezpieczne i celnie dobrane. Mogłem liczyć na różnorodność środków treningowych i pozytywną motywację.
Maciej Majchrzak
Maciej Majchrzak
Konsultacje treningowe

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację treningową!

Przewiń do góry